Organizacja Odzysku

Wieloletnie doświadczenie i kompetencje

Profesjonalne wsparcie i możliwość odciążenia przedsiębiorcy

Wysoką jakość naszych usług oraz zaufania biznesowego potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także liczne certyfikaty. Planując działania, zawsze dążymy do udoskonalenia naszych praktyk, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem, obecnie jak i z perspektywy czasu.

O nas – Organizacja Odzysku

CCR Polska należy do międzynarodowego holdingu Reverse Logistics Group z siedzibą w Monachium. Grupa od ponad 20 lat aktywnie wspiera przedsiębiorców na całym świecie w procesie wprowadzania produktów do obrotu. Od 1998 RLG jest notowane na niemieckiej giełdzie papierów wartościowych.

W Polsce działamy od 2006 roku, a w skład grupy wchodzą trzy spółki: CCR RELECTRA Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., CCR REPACK Polska Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz CCR Polska Sp. z o.o.

Wszystkie spółki są zlokalizowane w Warszawie. Zasięgiem swojego działania obejmujemy terytorium całego kraju. Na polskim rynku obsługujemy 3000 z różnych branż: począwszy od małych rodzinnych firm a kończąc na największych i najbardziej rozpoznawalnych firmach o zasięgu globalnym. Wszystkie spółki należące do holdingu mają wdrożone systemy ISO 14001 oraz 9001. Zatrudniamy 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników: specjalistów w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony środowiska (w tym logistyki odbioru odpadów) oraz procesów związanych z wprowadzaniem produktów do obrotu w pełnej zgodności z obowiązującymi w danym kraju regulacjami prawnymi. Przychody grupy kształtują się na poziomie 150 mln euro. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 10 mln euro.

Zakres działań

Systemy zbiórki

Naszym klientom proponujemy dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania odbioru odpadów z terenu całego kraju.

Odbiory odpadów z warsztatów

CCR zapewnia kompleksowość działań i monitoring strumienia odpadów – od wytworzenia do ostatecznego zagospodarowania.

Obrót surowcami wtórnymi

Oferujemy Państwu aktywne wsparcie na drodze do prawidłowej gospodarki odpadami poprzez zarządzanie surowcami wtórnymi.

Obowiązki Wprowadzającego

Wspieramy przedsiębiorców w realizacji obowiązków dotyczących wprowadzania produktów na rynek.

Referencje i certyfiakty

Wysoką jakość naszych usług oraz zaufania biznesowego potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także liczne certyfikaty.

Wysoką jakość naszych usług oraz zaufania biznesowego potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale także liczne certyfikaty. Planując działania, zawsze dążymy do udoskonalenia naszych praktyk, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem, obecnie jak i z perspektywy czasu.
Nasze wieloletnie doświadczenie i kompetencje są nieustannie doceniane przez klientów. Świadczą o tym liczne referencje, wydane przez wiodące firmy cieszące się dużym uznaniem konsumentów. Polecając usługi CCR, klienci podkreślają naszą niezawodność, elastyczność oraz stosowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie oraz możliwość odciążenia przedsiębiorcy, czego dowodem jest opinia jednego z naszych klientów: „(…) proponowane przez CCR rozwiązania ukierunkowane są na ograniczenie do niezbędnego minimum zaangażowania po stronie Klienta, co pozwala mu całą jego uwagę skoncentrować wyłącznie na swojej zasadniczej działalności (…)”.
Z przyjemnością osobiście zaprezentujemy Państwu nasze referencje lub udostępnimy wybrane na życzenie.

Redakcja portalu

Portal zanimwprowadzisz.pl jest redagowany przez zespół ekspertów REACT i zawiera m.in. autorskie opracowania nie stanowiące źródła prawa. Ponadto w serwisie zawarte są odwołania do innych stron internetowych, za których treść CCR nie ponosi odpowiedzialności. Źródło zdjęć użytych na naszym portalu podane jest na dole strony przy sentencji: „Opracowanie ma charakter informacyjny i nie stanowi źródła ani wykładni prawa”. Jeżeli po ww. sentencji nie wymieniono źródła zdjęcia – oznacza to, że pochodzi ono z portalu Fotolia.pl

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem korzystania z naszego serwisu.

Kontakt